HAKKIMIZDA: Biz ev depola bünyesi olarak birinci önceliğimiz müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak memnuniyeti maksimum seviyeye taşımaktır. Güvenilir bir şirket olma yolunda faaliyetlerimizi sürdürüp uluslararası  kabul edilmiş değer ve standartlara uygun ürün depolama sistemlerimizle hizmet vermekteyiz. Tüm personele kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini arttırmak, takım çalışması prensibini benimsetmek ve böylece sürekli gelişme faaliyetlerine katkıda bulunmalarını sağlamak sürdürülebilir amacımızdır. Ofis depolama, kiralık depo, mobilya depolama kısmında gerekli tüm standartlara uyarak kusursuz nakliye işlemiyle sizlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. En temel amacımız prensiplerimiz doğrultusunda müşterilerimizin ve çalışan personelin firmamıza duyduğu güvenin sürekliliğini sağlamaktır.

 

PAKETLEME: İşinde uzman ekibimizle eşyalarınızın evden/ofisten alınacağı sırada her eşya için özel paketlemeler yapılarak, nakliye araçlarımız ile dezenfekte işlemi yapılmış olan depolarımıza sevk edilir. 

 

DEPOLAMA: Depolama kısmında her eşya için önceden düşünülmüş kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. Düzenli olarak dezenfekte edilen küf,mantar, haşere, rutubetin olmadığı depolarımız da ev/ofis eşyalarınız güvende olur.

 

NAKLİYAT: Uzman ekibimizle ev/ofis eşyalarınız alınırken eşya türüne özel paketleme yapılarak kapalı kasa nakliyat araçlarımızla depolanacak alana götürülür. Eşyalarınızın güvenliği için ekibimiz titiz ve dikkatli bir şekilde ev/ofis eşyalarınız güvenle depo alanına götürür.

 

GÜVENLİK: Ev/ofis eşyalarınız depolarımız da muhafaza edilirken bir tek hırsızlık güvencesi değil, doğal afetlere dayanıklı depolaramızda ev/ofis eşyalarınız güvenle muhafaza edilir.

 

SİGORTA: Eşya depolama sigortası,eşyalarınızın yangın, deprem, hırsızlık ve benzeri etkenlerle zarar görmesi halinde eşyalarınızda meydana gelen zarar ve ziyanı karşılamaktadır.

 

NEM DENGESİ: Ev/ofis eşyalarınızın özelliğine göre nem oranı depo alanlarımız da dengelenir. Ev/ofis eşyalarınız için ne çok sıcak ne de çok soğuk ortamlarda olmaması için düzenli kontroller sağlanarak uygun hava koşullarında ev/ofis eşyalarınız depolarımız da muhafaza edilir. Uzman ve deneyimli ekibimizle eşyalarınız uzun yıllar güvende ve sağlam kalır.

 

EV EŞYASI DEPOLAMA

Ev eşyası depolama firmamızın hizmetleri arasındadır. Eşya Depolama hizmetlerinin günümüz itibariyle en çok ihtiyaç duyulan hizmet alanları arasında yer aldıklarını söyleyebiliriz.Uzman ve deneyimli ekibimiz ev eşyalarınızı eşya türüne özel paketleyerek kapalı kasa nakliye araçlarımızla teslim alır daha sonrasında depolara getirerek uygun hava koşullarında muhafaza edilir. Eşyalarınızın uzun yıllar hiçbir hasar ve zarar görmeden korunması için hiç zaman kaybetmeden firmamıza evdepola.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

OFİS EŞYASI DEPOLAMA

Ofis depolama ihtiyacınızı karşılamak için hizmetlerimiz arasındadır. Fazla gördüğünüz ve yer kaplayan ofis eşyalarınızı depolama alanlarımıza alıp uygun hava koşullarında küf, mantar, rutubetten uzak alanlarda muhafaza ediyoruz. EVDEPOLA bünyesi olarak ofis eşyalarınızı özel ve titizlikle paketleyerek depolarımız saklıyoruz. Siz de ofis eşyalarınız için depo arıyorsanız evdepola.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

KİRALIK DEPO

Günümüzde artan ihtiyaçlarınız için aldığınız her ev/ofis eşyalarınız için kiralık depo hizmeti sunmaktayız. Depolarımız da istediğiniz alan da uygun yeri kiralayıp uzun yıllar dilediğiniz ev/ofis eşyalarınızı burada muhafaza edebilirsiniz. Böylece eşyalarınız güvende ve uygun koşullarda muhafaza edilmiş olur. Siz de kiralık depo arıyorsanız evdepola.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.